Stacja Doświadczalna

Historia

Belchim Crop Protection w krótkim czasie zdał sobie sprawę jak ważna jest organizacja doświadczeń. Wraz z rozwojem firmy pojawiła się konieczność uruchomienia własnej stacji doświadczalnej. Została ona założona w roku 2006. Jest zlokalizowana w Londerzeel, oddalona o 10 minut jazdy od głównej siedziby firmy.

 

Aktywność

Doświadczenia polowe

Szczegółowa wiedza dotycząca skuteczności i selektywności produktów wraz z rozwojem różnych metod aplikacji, możliwości mieszania z innymi preparatami czy też poszukiwanie unikalnych cech substancji aktywnych są kluczem do sukcesu rynkowego naszych preparatów. Na stacji doświadczalnej firmy Belchim posiadamy dostęp do 10 hektarów ziemi, na których testujemy nasze produkty w różnych uprawach, zarówno rocznych jak i wieloletnich. Środki ochrony roślin znajdujące się w naszej ofercie są testowane, porównywane oraz łączone w pełne programy ochrony aby sprawdzić ich przydatność pod kątem ochrony przed szkodnikami, chwastami czy chorobami.  

Doświadczenia są wykonywane po to, by pogłębić wiedzę, zarówno naszą jak i naszych klientów, poprzez prezentację i dyskusję nad obecnymi i przyszłościowymi rozwiązaniami. Pozwala nam to na dzielenie się wiedzą i zdobytym doświadczeniem z naszymi klientami, którzy będą w rezultacie czerpać z niej korzyści.


Doświadczenia laboratoryjne

Testowanie substancji aktywnych, badanie ich mechanizmu działania czy sprawdzanie charakterystyki naszych produktów jest wykonywane w naszym laboratorium oraz w formie doświadczeń wazonowych.

 

Misja

Na naszej Stacji Doświadczalnej budujemy europejskie centrum wiedzy, które ma na celu edukować nasz personel, doradców oraz klientów.

 

Designed by Pedro
Scroll to Top